MOD Kurumsal

Kurumsal

Biz Kimiz?

HAKKIMIZDA 2010 yılından bu yana MOD Dış Ticaret Uzak Doğu’da başta Çin olmak üzere pek çok ülkede ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. MOD; Askeri ürünler, teknik tekstil ve outdoor ürünleri, koruyucu ürünler ve iş kıyafetleri, fabrikaların sarf malzemeleri, imalat makineleri konusunda müşterilerine özel hizmet verir ve ürün tedariğini gerçekleştirir.

İstenilen ürünlerin; araştırması, alternatiflerinin bulunması, projelendirilmesi, imalatlarının yapılması, kontrollerinin sağlanması gibi sürecin tüm planlaması konusunda uzmanlaşmıştır.

Müşteriye özel hizmet ve ürün tedariğinde yurt içinde ki uzman ekibinin yanı sıra Çin’de ki uzak doğu ofisinde de konusunda uzman yerel kadroya sahiptir. Uzak doğu ofisinde, Çin’in yanı sıra Kore ve Tayvan’da ki projeler ve kontroller yürütülmektedir.

MOD, bölgesel bilgi birikimlerini, ürün tecrübelerini, ithalat sürecinin ince ayrıntılarını müşterilerinin avantajları için her zaman kullanmıştır. Bu sayede müşterileri ile uzun birliktelikler kurmaktan gurur duymaktadır.